piątek, 10 października 2014

Poland - Air Force, 0915, PZL-Swidnik W-3A Sokol

Przygotowujący się do startu Sokół o numerze bocznym 0915. Maszyna ta jest średnim dwusilnikowym śmigłowcem o maksymalnej masie startowej 6 400 kg, mogącym zabrać na pokład do 12 pasażerów i 2 pilotów. W-3A potwierdził swoje wybitne możliwości jako śmigłowiec bardzo efektywny i niezawodny, który skutecznie prowadzi loty w dzień i w nocy, w każdych warunkach klimatycznych i pogodowych. Połączenie wysokiej wydajności z wyjątkowo łatwą konfiguracją wyposażenia sprawia, że śmigłowiec PZL W-3A spełnia szeroki zakres szczegółowych wymagań i ma zastosowanie, zarówno w cywilnych jak i wojskowych misjach.

Wysoki komfort lotu został uzyskany dzięki niskiemu poziomowi wibracji oraz skutecznemu wyciszeniu kabiny, systemom ogrzewania i wentylacji kabiny oraz możliwością zainstalowania klimatyzacji. Dzięki doskonałym możliwościom operacyjnym, niskim kosztom użytkowania i łatwości serwisowania, W-3A doskonale sprawdza się w każdej sytuacji.

Maksymalny pułap śmigłowca to 6 000m n.p.m.. Loty mogą być wykonywane w zakresie temperatur od -40°C do +43°C Kliknij aby obejrzeć to zdjęcie w galerii.
1600x1092px

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz